Vratislav Mlčoch

Brno, Czech republic

e-mail: mlcoch@vram.cz

in english www.vram.cz/english

VRAM - úvod Knihy Scénáře Povidky Cyklo průvodci Blogy Objednávka O nás

© Autorem všech povídek a ilustrací je Vratislav Mlčoch.

SOUBORY POVÍDEK

z Vydavatelství VRAM

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihu Nebezpečné štěstí a cenu 199 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail. Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Bezpečné neštěstí nebo nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihu Bezpečné neštěstí nebo nebezpečné štěstí%3F a cenu 199 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.

NEBEZPEČNÉ ŠTĚSTÍ  aneb Mrtvici navzdory kopa partnerských povzdechů a pousmání Co je „nebezpečné štěstí“? Odpověď je na prokliku…

POVÍDKY PORŮZNU POSBÍRANÉ aneb Sedm tuctů všehochutí je soubor povídek, které po sedm let osvěžovaly noviny „Babočka“ a tropily si žertíky ze všeho možného vyjma politiky, neboť ta je spíše k zlosti než ke smíchu.

Pošta: babocka@vram.cz?subject=Koupě knihy Nebezpečné štěstí&body=Kupuji e-knihuPovídky porůznu posbírané a cenu 199 Kč ihned uhradím na účet č. 214497083/0800. Současně se zavazuji, že knihu nebudu dále šířit ani vcelku, ani po částech. Knihu vzápětí obdržím na tento e-mail.

BEZPEČNÉ NEŠTĚSTÍ NEBO NEBEZPEČNÉ ŠTĚSTÍ?  aneb Sudbě navzdory druhá kopa partnerských povzdechů a pousmání Druhý díl knihy ŠŤĚSTÍ